DŮLEŽITÉ !!!

Zřizovatel město Lysá nad Labem uzavírá MŠ Čtyřlístek od 13.3. 2020 do odvolání.

Zákonní zástupci si mohou po telefonické dohodě vyzvednout "Žádost o ošetřovné..."

Důležité

Z důvodu nouzového stavu se ruší informační schůzky pro rodiče před zápisem do MŠ.

Důležité !!!

Ruší se informační schůzky pro rodiče v obou lyských školách  i dny otevřených dveří bez náhrady termínu.

Termín zápisu dětí do základní školy se operativně rozhodne dle  nařízení MŠMT.
Sledujte web škol a města.viz: zápis do 1. tříd

na oficiálních webových stránkách mateřské školy Čtyřlístek v Lysé nad Labem.

Informace dostupné na tomto portálu jsou určené všem partnerům Čtyřlístku, především pak rodičům. Rodičům dětí, které Čtyřlístek navštěvují, ale i těm rodičům, kteří o umístění svých dětí do mateřské školy uvažují.

Počítadlo návštěvníků:

Odkaz na prezentaci v katalogu škol
Seznamskol.eu

31.12.2015 12:00
Osvědčení Pavucina.pdf
28.08.2012 17:10
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Dnešním dnem byly spuštěny a publikovány nové webové stránky mateřské školy Čtyřlístek. S novým vedením, od nového školního roku, se budeme snažit na těchto stránkách uvádět aktuální informace.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

MŠ Čtyřlístek Brandlova 1590